Kviečiame jaunuosius teatro aktorius pasinerti į nepamirštamą savaitės laiko nuotykį. Stovyklos dalyviai visą savaitę gyvens aktoriaus gyvenimą ir susipažins su aktoriaus profesijos paslaptimis: scenos judesiu, vaidyba, improvizacija bei rankų šešėlių teatro technika! Žaismingai bei kūrybiškai praleis kiekvieną dieną ir išjudins šešėlį taip, kad energijos ir ūpo užteks iki pat kitų metų stovyklos! Paskutiniąją stovyklos dieną įvyks dalyvių kurtų spektaklių premjera, į kurią kviečiami dalyvių šeimos nariai bei draugai.

Rūdiškės, Trakų raj.

Amatų mokykla "Sodžiaus meistrai"

iki 30 stovyklautojų

Dalyvavusių stovyklautojų
0 +

PAMAINA

7 - 11 m.

2024 07 28 - 08 03

6 naktys

390 €

Kaina

PAMAINA

12 - 16 m.

2024 08 04 - 11

7 naktys

455 €

Kaina

Kodėl mes?

Šioje stovykloje vaikai galės susipažinti su rankų šešėlių teatru, išmokti įvairiausių šešėlinių figūrų ir sužinoti visas smulkmenas, kaip patiems juos susikurti. Rankų šešėlių teatro dirbtuvėse vaikai lavins ne tik savo rankas ir jų plastiką, bet ir pastabumą, atidumą smulkioms detalėms, bei praplės savo vaizduotės ribas.

Stovyklos vadovai skirs didžiulį dėmesį vaikų jausmams, emocijoms, savianalizei. Po užsiėmimų ir dienos pabaigoje vaikai kartu su vadovais mokysis reflektuoti, išsakyti ir priimti tiek komplimentus, tiek kritiką, ir svarbiausia- mokysis kalbėtis apie tai, kaip jie jaučiasi dabar ir kaip jautėsi dienos metu.

Scenos kalbos užsiėmimų metu- vaikai mokysis aiškiai ir raiškiai kalbėti, išmoks įvairiausių pratimų, kurie lavins jų kalbos aparatą, atras balso rezonatorius ir mokysis nuosekliai reikšti mintis ir kalbėti tekstus ne tik scenoje, bet ir gyvenime.

Scenos judesio užsiėmimų metu- vaikai didins kūno lankstumo ir plastiškumo galimybes, mokysis jausmus, personažus ir situacijas išreikšti judesio, šokio kalba, bei išmoks įsiklausyti į savo paties kūną ir jo diktuojamus poreikius.

Būtent čia, vaikai leis laiką ir mokysis teatro įgūdžių su profesionaliais teatro aktoriais

Didelis dėmesys bus skiriamas ne tik kiekvienam individualiai, bet ir mokymuisi dirbti komandoje. Vaikai dienos metu turės daug teatrinių, žaidybinių užduočių/pratimų, kurie lavins vaikų pojūtį ir dėmesį kitam žmogui, komandai, skatins juos būti atviresniais ir jautresniais kitam.

Aktorinio meistriškumo užsiėmimų metu – vaikai didins pasitikėjimo savimi jausmą, ugdys kūrybiškumą, mąstymo lankstumą, plės vaizduotę bei mokysis vaidybos- etiudų, personažų kūrimo pagrindų.

Taip pat vaikai gyvens jaukiuose, moderniuose kambariuose, su patogumais. Didžiulės lauko erdvės, leis vaikams laisvai būti gamtoje ir joje žaisti, o net ir užklupus lietui- stovykla turi dideles erdves viduje, ir nė vienas užsiėmimas ar žaidimas- nebus nutrauktas.

Stovyklos vadovai

Dainius

Susitiksite I pamainoje

Adelina

Susitiksite I ir II pamainoje

Rokas

Susitiksite II pamainoje

Eglė

Susitiksite I ir II pamainose

Domas

Susitiksite I ir II pamainoje

Martynas

Susitiksite I ir II pamainoje

Stovyklos programa

8:30 - 9:00

Teatrinė mankšta

9:00 - 10:00

Pusryčiai

11:00 - 13:00

Kūrybinės dirbtuvės (aktorinis meistriškumas, scenos kalba, scenos judesys)

13:00 - 14:00

Pietūs

14:00 - 16:00

Teatrinės improvizacijos

16:00 - 17:00

Pavakariai

17:00 - 19:00

Rankų šešėlių teatro dirbtuvės

19:00 - 20:00

Vakarienė

20:00 - 22:00

Teminė šelionė

22:00 - 08:00

Sapnų dirbtuvės

Stovyklos akimirkos

Stovyklos erdvės

Stovyklautojai savaitę laiko ne tik pramogaus ir kūrybiškai leis laiką, bet ir pasiners į tikrą gamtos, tylos ir ramumos oazę. Sodžiaus meistrų sodyba priims vaikus į jaukius ir modernius kambarius su visais patogumais, o didžiulės kiemo erdvės nevaržys nei rytinių krosų, nei vakarinių šėlionių.

Nuostabi stovykla: pirmiausia, puikūs ir profesionalūs ir kūrybingi vadovai: aktoriai ir pedagogai, turintys daug jaunatviško gyvenimo džiaugsmo. Vaikai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir išmoksta unikalaus rankų šešėlių teatro, kurio nemoko niekur, o vaikams suteikia daug džiaugsmo!

Aistė Stovyklautojo Dovydo mama

Stovykla buvo beprotiškai įdomi. Buvo daug veiklų ir įdomybių, nebuvo kada nuobodžiauti. Beveik nepasigedau net savo tėvų (na tik vienai minutei pačią pirmą dieną 🙂 ) Labiausiai patiko rankų šešėlių teatro pamokėlės ir susitikimas su aktoriumi Roku Petrausku. Susiradau gerų draugų. Būtinai norėsiu dar sugrįžti

Rusnė Stovyklautoja

Apie tokią stovyklą visada svajojau. Tai buvo pats geriausias mano vasaros nuotykis. Buvo taip įdomu, kad net pamiršau namuose paliktą savo planšetę... Stovyklos vadovai labai mus mylėjo.

Lukas Stovyklautojas