Kviečiame 6-10 metų jaunuosius kūrėjus pasinerti į neužmirštamą penkių dienų nuotykį. Stovyklautojai dieną pradės ir užbaigs studijoje, o likusią dienos dalį lankysis įvairiose edukacijose (šokio, animacijos, muzikos ir kt.). Taip pat stovyklos dalyviai stovykloje kurs netikėčiausius personažus iš savo paties rankų, mokysis pajausti juos supančią aplinką, bei šalia esantį draugą. Scenos menų technika, ne tik pagerins įgūdžius papasakoti istoriją, atpažinti savo bei kito emocijas, sukurti ir suvaidinti įvairiausius personažus, bet taip pat padės nugalėti, kartais taip stipriai aplankiusią, scenos baimę! Čia vaikai žaismingai bei kūrybiškai leis kiekvieną dieną ir išjudins šešėlį taip, kad energijos ir ūpo užteks iki pat kitų metų stovyklos!

P. Vileišio g. 18N, Vilnius

Meno erdvės VILEIŠIO18

iki 20 stovyklautojų

Dalyvavusių stovyklautojų
0 +

Pamainos

Birželio 17 - 21 d.​

Liepos 1 - 5 d.

Liepos 8 - 12 d.

Liepos 15 - 19 d.

Kaina

nuo 150 eur.

Kodėl mes?

Dienos stovykloje vaikai sužinos kaip savo paties rankomis sukurti įvairiausius šešėlinius personažus, bei kaip juos atgaivinti. Taip pat rankų šešėlių teatro dirbtuvėse vaikai lavins ne tik savo rankas ir jų plastiką, bet ir pastabumą, atidumą smulkioms detalėms, bei praplės savo vaizduotės ribas.

Aktoriai skirs didelį dėmesį vaikų emociniam intelektui, po užsiėmimų ir dienos pabaigoje mokys vaikus reflektuoti, išsakyti jausmus, išreikšti juos arba žodžiais arba įvairiomis meninėmis formomis.

Kiekvieną dieną pasinersime į „kūrybišką iššūkį“, kurio metu vaikai mokysis ne tik paleisti savo fantaziją, jos nekritikuojant, nevaržant ir negalvojant apie kitų nuomonę, bei mokysimės per tam tikrą laiką kūrybinį procesą privesti prie meninio rezultato.

Čia vaikai leis laiką ir mokysis teatro įgūdžių su profesionaliais teatro aktoriais.

Kiekvieną dieną vaikai keliaus į vis kitą meninę ar edukacinę ekskursiją/užsiėmimą. Šios dalies tikslas supažindinti vaikus su įvairiomis teatro ir meno formomis, technikomis ir per meną pažinti savo emocijas/ jausmus/ nuotaikas.

Aktorinio meistriškumo užsiėmimų metu – vaikai didins pasitikėjimo savimi jausmą, ugdys kūrybiškumą, mąstymo lankstumą, plės vaizduotę bei mokysis vaidybos- etiudų, personažų kūrimo pagrindų. Taip pat teatrinių žaidimų/ pratimų metu vaikai mokysis pajausti partnerį, komandą, aplinką, įsiklausyti ne tik į savo, bet ir į draugo siunčiamus impulsus, jausmus.

Čia vaikai pradės ir užbaigs dieną mūsų teatro studijoje, kur jiems bus puiki proga iš arčiau susipažinti su aktorių teatrine aplinka/ užkulisiais, kur aktoriai nuolat kuria spektaklius, repetuoja.

Stovyklos vadovės

Eglė Agota

Susitksite I, III ir IV pamainose

Giedrė

Susitksite II ir III pamainose

Adelina

Susitksite I, II ir IV pamainose

Stovyklos programa

8:00 - 9:00

susirenkame

9:00 - 10:00

teatriniai žaidimai (laviname vaizduotę, kūrybiškumą, mokomės pajausti partnerį, komandą, aplinką.)

10:00 - 10:30

užkandžiai

10:30 - 13:00

edukaciniai, meniniai užsiėmimai (išvyka)

13:00 - 14:00

pietūs

14:00 - 15:00

kūrybinis iššūkis

15:00 - 17:00

rankų šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės

17:00 - 17:30

užkandžiai

17:30 - 18:00

dienos refleksija, atsisveikinimas iki rytojaus.

Stovyklos akimirkos