Kodėl mes???

Mes puikiai suprantame, jog vasaros stovyklų pasirinkimas didžiulis. Ir išsirinkti, kur šiemet norėsi stovyklauti- tikrai ne juokai. Todėl norime jums išskirti keletą punktų, kodėl kviečiame jus dalyvauti mūsų teatro stovyklose.?

Kodėl rinktis teatro stovyklą Rūdiškėse?

?Tik šioje stovykloje vaikai galės susipažinti su rankų šešėlių teatru, išmokti įvairiausių šešėlinių figūrų ir sužinoti visas smulkmenas, kaip patiems juos susikurti. Rankų šešėlių teatro dirbtuvėse vaikai lavins ne tik savo rankas ir jų plastiką, bet ir pastabumą, atidumą smulkioms detalėms, bei praplės savo vaizduotės ribas.
? Būtent čia, vaikai leis laiką ir mokysis teatro įgūdžių su profesionaliais teatro aktoriais
?Čia stovyklos vadovai skirs didžiulį dėmesį vaikų jausmams, emocijoms, savianalizei. Po užsiėmimų ir dienos pabaigoje vaikai kartu su vadovais mokysis reflektuoti, išsakyti ir priimti tiek komplimentus, tiek kritiką, ir svarbiausia- mokysis kalbėtis apie tai, kaip jie jaučiasi dabar ir kaip jautėsi dienos metu.
?Didelis dėmesys bus skiriamas ne tik kiekvienam individualiai, bet ir mokymuisi dirbti komandoje. Vaikai dienos metu turės daug teatrinių, žaidybinių užduočių/pratimų, kurie lavins vaikų pojūtį ir dėmesį kitam žmogui, komandai, skatins juos būti atviresniais ir jautresniais kitam.
?Aktorinio meistriškumo užsiėmimų metu – vaikai didins pasitikėjimo savimi jausmą, ugdys kūrybiškumą, mąstymo lankstumą, plės vaizduotę bei mokysis vaidybos- etiudų, personažų kūrimo pagrindų.
?Scenos kalbos užsiėmimų metu- vaikai mokysis aiškiai ir raiškiai kalbėti, išmoks įvairiausių pratimų, kurie lavins jų kalbos aparatą, atras balso rezonatorius ir mokysis nuosekliai reikšti mintis ir kalbėti tekstus ne tik scenoje, bet ir gyvenime.
?Scenos judesio užsiėmimų metu- vaikai didins kūno lankstumo ir plastiškumo galimybes, mokysis jausmus, personažus ir situacijas išreikšti judesio, šokio kalba, bei išmoks įsiklausyti į savo paties kūną ir jo diktuojamus poreikius.
?Taip pat vaikai gyvens jaukiuose, moderniuose kambariuose, su patogumais. Didžiulės lauko erdvės, leis vaikams laisvai būti gamtoje ir joje žaisti, o net ir užklupus lietui- stovykla turi dideles erdves viduje, ir nė vienas užsiėmimas ar žaidimas- nebus nutrauktas.

Kodėl rinktis dienos teatro stovyklą Vilniuje?

☀Dienos stovykloje, vaikai taip pat turės galimybę išmokti įvairiausių šešėlinių figūrų kuriamų tik mūsų rankomis ir sužinoti visas smulkmenas, kaip jas įvaldyti, atgaivinti ir kaip kurti šešėlinius etiudus. Rankų šešėlių teatro dirbtuvėse vaikai lavins ne tik savo rankas ir jų plastiką, bet ir pastabumą, atidumą smulkioms detalėms, bei praplės savo vaizduotės ribas.
☀Čia taip pat vaikai leis laiką ir mokysis teatro įgūdžių su profesionaliais teatro aktoriais
☀Kiekvieną dieną vaikai keliaus į vis kitą meninę ar edukacinę ekskursiją/užsiėmimą. Šios dalies tikslas supažindinti vaikus su įvairiomis teatro ir meno formomis, technikomis ir per meną pažinti savo emocijas/ jausmus/ nuotaikas.
☀Dienos stovyklos metu, aktoriai skirs didelį dėmesį vaikų emociniam intelektui, mokys po užsiėmimų ir dienos pabaigoje reflektuoti, išsakyti jausmus, išreikšti juos arba žodžiais arba meninėmis formomis.
☀Aktorinio meistriškumo užsiėmimų metu – vaikai didins pasitikėjimo savimi jausmą, ugdys kūrybiškumą, mąstymo lankstumą, plės vaizduotę bei mokysis vaidybos- etiudų, personažų kūrimo pagrindų. Taip pat teatrinių žaidimų/ pratimų metu vaikai mokysis pajausti partnerį, komandą, aplinką, įsiklausyti ne tik į savo, bet ir į draugo siunčiamus impulsus, jausmus.
☀Kiekvieną dieną pasinersime į „kūrybišką iššūkį“, kurio metu vaikai mokysis ne tik paleisti savo fantaziją, jos nekritikuojant, nevaržant ir negalvojant apie kitų nuomonę, bei mokysimės per tam tikrą laiką kūrybinį procesą privesti prie meninio rezultato.
☀Čia vaikai pradės ir užbaigs dieną mūsų teatro studijoje, kur jiems bus puiki proga iš arčiau susipažinti su aktorių teatrine aplinka/ užkulisiais, kur aktoriai nuolat kuria spektaklius, repetuoja.