Vaikų atsiliepimai

AURELIJA IR KRISTINA
AURELIJA IR KRISTINA
Ši stovykla atitraukė vaikus nuo mobiliųjų telefonų , susiradome naujų draugų, išmokome aktorinio meistriškumo. Mums su sese ši stovykla paliko daug gerų įspūdžių, ir pakeitė mūsų įgūdžius, bei nuomonę apie rankų šešėlių meną.
Norėtųsi kuo ilgiau leisti laiką šioje stovykloje.
AČIŪ jums visiems!!!

 

 

Šešėlių teatro stovykloje pirmą kartą dalyvavau kai man buvo 7, buvau pati mažiausia – todėl ten manim labai visi rūpinosi ir mylėjo 🙂
Stovykloje buvo labai linksma ir gera, ypač man patiko stovyklos vadovai.
Kai negalėdavau užmigti, vadovės ateidavo, skaitydavo man pasakas ir glostydavo galvelę… vieną kartą vadovė Eglė užmigo kartu su manim.
Stovykloje išmokau rankomis padaryti lapės, kiškio, žuvėdros, žolės, medžio, mėnulio ir antytės šešėlius – vėliau per savo gimtadienio šventę Milane paruošiau draugams šešėlių teatro spektaklį aš pati.
šią vasarą noriu būtinai važiuoti į stovyklą, labai pasiilgau Eglės ir Adelinos ( na ir truputį Domo ir Martyno 😉 )
bus žiauriai linksma ir norėčiau išmokti padaryti vienaragio šešėlį.

 

LIEPA
LIEPA
Iki šiol prisimenu kaip buvau rankų šešėlių teatro stovykloje. Ji paliko neišdildomų  įspūdžių, tokių kaip ilgasis dviejų kilometrų bėgimas, jis labai nuvargino. Skaniausi valgiai pasaulyje! Tai pat patiko išmokti naujo meno: rankų šešėlių! Visą laiką galvojau, kad rankų šešėliai tai tik žaidimas, bet pasirodo tai gali būti labai įdomu. Mano šešėlių grupė vadinosi: „ŠA“, tai reiškia Šešėlių atspindžiai, mums tai atrodė labai smagu ir paslaptinga. Tai pat buvo labai smagu mokytis ir kurti šokius. Dar įspūdį paliko balso lavinimo pamokos! Tai pat labai patiko kai buvo diskoteka! Tai ko išmokau rankų šešėlių teatre vis dar prisimenu ir savo talentu daryti meškiuką stebinu kitus! Taip pat didžiulį Ačiū sakau ir vadovams: Adelinai, Domui, Jauniui, Eglei, Povilui, Martynui, Ingridai ir Vytautui V. Landsbergiui! Jie buvo patys geriausi!

 

Rankų šešėlių teatro stovykloje buvau kai man buvo 9-eri metai. Man laaabai patiko stovyklos vadovai, vakarinės dainelės prie laužo, geri kambariai. Aš rekomenduoju šią stovyklą, nes kai yra malonūs vadovai tai ir jautiesi kaip namuose. Išmokau geriau dirbti komandose, sužinojau kaip daryti visokius šešėlius (anksčiau žinojau tik kaip padaryti šuniuko galvą ir viskas). Taip pat labai patiko laisvalaikiai, kai eidavom maudytis! Linkiu šiai stovyklai toliau klestėti!❤️